Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Putlinamoji ir drėkinamoji bioceliuliozinė lūpų kaukė Dreamkiss

-50% Putlinamoji ir drėkinamoji bioceliuliozinė lūpų kaukė Dreamkiss

Dreamkiss™ Plumping and Hydrating Bio-Cellulose Lip Mask

Putlinamoji ir drėkinamoji bioceliuliozinė lūpų kaukė

Visų tipų odai

STARSKIN bioceliuliozinė kaukė atskleis jums garsenybių grožio paslaptis. Bioceliuliozė - tai naujos kartos veido kaukių technologija, kurią ekspertai pripažino odos priežiūros auksiniu standartu. STARSKIN bioceliuliozė sukurta kartu su natūraliai fermentuotomis kokosų sultimis, kurios prilimpa prie veido lyg antra oda, kad pagrindiniai odos priežiūros ingredientai greitai ir veiksmingai įsigertų į odą.

Putlinamoji ir drėkinamoji bioceliuliozinė lūpų kaukė specialiai sukurta lūpų ir jų pakraščių jautriai odai. Dreamkiss™ lūpų kaukė yra išmirkyta 5ml itin veiksmingame maitinamajame serume, todėl atgaivina lūpas vos per 15 minučių. Naudokite kaip pagrindo priemonę prieš tepdamos lūpų dažus arba blizgį ir jūsų lūpų putlumas atitiks idealų Holivudo etaloną.

Naudojimas:
1. Nuvalykite lūpų plotą ir nusausinkite rankšluosčiu. Lūpų kaukę reikia naudoti ant švarios, sausos odos. Prieš atidarydamos pakelį, pirštų galiukais švelniai ir tolygiai paskirstykite serumą. Atsargiai išimkite lūpų kaukę iš pakelio.
2. Lūpų kaukę sudaro 3 sluoksniai. Nuimkite apsauginius sluoksnius A ir C nuo abiejų pusių ir juos išmeskite. Uždėkite kaukės sluoksnį B ant lūpų, išlyginkite raukšleles ar oro pūsleles.
3. Palikite 15 minučių. Nuimkite kaukę ir išmeskite. Švelniai įtrinkite likusį serumą į odą, kol jis visiškai įsigers. Nuplauti nebūtina.

Rekomenduojama naudoti:
Vieną kartą per savaitę. Naudokite iškart atidarę.

Patarimas:
Naudokite kaip pagrindo priemonę prieš tepdami lūpų dažus arba blizgį, kad nešerpetotų lūpos.

  • Gamintojas: Starskin
  • Prekės kodas: KP0104
  • Turimas kiekis: 1
  • 4.00€
  • 2.00€

Žymos: Putlinamoji ir drėkinamoji bioceliuliozinė lūpų kaukė Dreamkiss