Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

I.C.O.N. Anti-Frizz glotninanti kondicionuojanti plaukų kaukė

I.C.O.N. Anti-Frizz glotninanti kondicionuojanti plaukų kaukė

I.C.O.N. Anti-Frizz glotninanti kondicionuojanti plaukų kaukė .

Biotinas suteikia plaukams stiprumo, o Keraveg18 maitina ir glotnina plaukus, suvaldo nepaklusnią struktūrą, didina plaukų elastingumą ir išsaugo spalvą.

Taip pat saugo nuo žalingo aplinkos ir terminio poveikių, lengvina iššukavimą.

Kruopščiai atrinkti ingredientai atstato net stipriai pažeistus plaukus, neleidžia plaukams šakotis ir skilinėti galiukams.

Jūsų plaukai taps glotnūs lyg šilkas.

Naudojant naujausias technologijas Keraveg18 ir Biotinas prasiskverbia iki pat plauko šerdies, užpildo plaukus ir padaro juos glotnesnius ir tiesesnius.

ANTI-FRIZZ kondicionuojanti kaukė, praturtinta visomis reikalingomis aminorūgštimis, kurios užtikrina plaukų stiprumą iš vidaus.

Baltymai suteikia tvirtumo, o aliejai glotnumo.

Keravis baltymų kompleksas ir pantenolis suteikia elastingumo ir tiesumo.

    - Keravis tai augalinis baltymų mišinys, kuris tapatus mūsų plaukų baltymui ir ilgai užsiliekantis plauko viduje. Suteikia pilnumo ir glotnumo poveikį.
    - Biotino formulė susideda iš aminorūgščių ir enzimų derinio, kurie dalyvauja riebalų rūgščių ir baltymų sintezėje.
    - BIOTINAS/Vitaminas B7 - vandenyje tirpus vitaminas, kuris lemia plauko stiprumą, apsaugo nuo išsausėjimo, padeda sumažinti plaukų slinkimą, mažina silpnų plaukų trapumą, didina elastingumą. Rezultatas – stiprūs ir žvilgantys plaukai.
    - Keraveg18 tai visų aminorūgščių kompleksas, kuris dalyvauja keratino/baltymų sintezėje.

Klientai ieško alternatyvų keratininiam gydymui ar tiesinimui, dėl jo kenksmingumo sveikatai, kurios suteiktų daugiau lankstumo ir universalumo, ir būtų saugesnės žmogui bei gamtai.
Naudojant ANTI-FRIZZ, jums nebereikės nerimauti dėl saugumo, nes I.C.O.N. sukūrė
efektyvią, draugišką aplinkai, saugią žmogui, unikalią ir alternatyvią produktų liniją ANTI- FRIZZ, kurioje nėra nuodingų formaldehidų ir parabenų. Kruopščiai atrinktos augalinės kilmės aminorūgštys, atstoja ir pakeičia natūralias aminorūgštis, esančias plaukuose.
ANTI-FRIZZ natūralių ir ekologiškų ingredientų derinys, be jokių hidrolizuotų gyvulinės kilmės baltymų.
ANTI-FRIZZ trijų pakopų tiesinimo sistema yra unikali ir paprasta naudoti: plaunate su ANTI- FRIZZ šampūnu, maitinate ANTI-FRIZZ kondicionuojančia kauke ir galiausiai tiesinate su SMOOTH.

Talpa: 250 ml.

  • Gamintojas: ICON
  • Prekės kodas: IC0007
  • Turimas kiekis: 1
  • 39.00€

Žymos: I.C.O.N. Anti-Frizz glotninanti kondicionuojanti plaukų kaukė