Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

I.C.O.N. Anti-Frizz glotninantis šampūnas

-39% I.C.O.N. Anti-Frizz glotninantis šampūnas

I.C.O.N. Anti-Frizz glotninantis šampūnas.

Nuo pat pirmo naudojimo matomas akivaizdus poveikis – plaukai tampa stipresni ir glotnesni. Tai nėra tik šampūnas, nes jame esantis Keraveg18 jau po pirmo plovimo padaro plaukus 18 % elastingesnius ir 21 % stipresnius. Keravis baltymų kompleksas didina plauko atsparumą iki 60 %.
Šampūnas praturtintas visomis reikalingomis aminorūgštimis, kurios užtikrina sveikų bei stiprių plaukų augimą. Baltymai suteikia tvirtumo, o aliejai glotnumo. Keravis baltymų kompleksas suteikia elastingumo ir glotnumo. Jau po pirmo plovimo galima pajausti šio šampūno galią.

    - Keravis tai augalinis baltymų mišinys, kuris tapatus mūsų plaukų baltymui ir ilgai užsiliekantis plauko viduje. Suteikia pilnumo ir glotnumo poveikį.
    - Biotino formulė susideda iš aminorūgščių ir enzimų derinio, kurie dalyvauja riebalų rūgščių ir baltymų sintezėje.
    - BIOTINAS/Vitaminas B7 - vandenyje tirpus vitaminas, kuris lemia plauko stiprumą, apsaugo nuo išsausėjimo, padeda sumažinti plaukų slinkimą, mažina silpnų plaukų trapumą, didina elastingumą. Rezultatas – stiprūs ir žvilgantys plaukai.
    - Keraveg18 tai visų aminorūgščių kompleksas, kuris dalyvauja keratino/baltymų sintezėje.

Klientai ieško alternatyvų keratininiam gydymui ar tiesinimui, dėl jo kenksmingumo sveikatai, kurios suteiktų daugiau lankstumo ir universalumo, ir būtų saugesnės žmogui bei gamtai.
Naudojant ANTI-FRIZZ, jums nebereikės nerimauti dėl saugumo, nes I.C.O.N. sukūrė
efektyvią, draugišką aplinkai, saugią žmogui, unikalią ir alternatyvią produktų liniją ANTI- FRIZZ, kurioje nėra nuodingų formaldehidų ir parabenų. Kruopščiai atrinktos augalinės kilmės aminorūgštys, atstoja ir pakeičia natūralias aminorūgštis, esančias plaukuose.
ANTI-FRIZZ natūralių ir ekologiškų ingredientų derinys, be jokių hidrolizuotų gyvulinės kilmės baltymų.
ANTI-FRIZZ trijų pakopų tiesinimo sistema yra unikali ir paprasta naudoti: plaunate su ANTI- FRIZZ šampūnu, maitinate ANTI-FRIZZ kondicionuojančia kauke ir galiausiai tiesinate su SMOOTH.

Talpa: 250 ml.

  • Gamintojas: ICON
  • Prekės kodas: IC0004
  • Turimas kiekis: 2
  • 33.00€
  • 20.00€

Žymos: I.C.O.N. Anti-Frizz glotninantis šampūnas