Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Byrokko Super Summer Set du revoliuciniai dvifaziai produktai intensyvesniam įdegiui, 204 ml

-33% Byrokko Super Summer Set du revoliuciniai dvifaziai produktai intensyvesniam įdegiui, 204 ml

Byrokko Super Summer Set du revoliuciniai dvifaziai produktai intensyvesniam įdegiui, 204 ml.

Dvifaziai produktai aukščiausios klasės deginimuisi – didžiausia naujovė rinkoje!

Viskas, ko reikia tobulai deginimosi rutinai.

Įgauk tamsiausią įdegį per trumpiausią įmanomą laiką, tuo pat metu pagerindama odos tekstūrą; puoselėk, drėkink ir atkurk savo odą bei ilgiau išlaikyk savo įdegį. Visa tai padarysi su dviem revoliuciniais „BYROKKO“ produktais, kuriuos rasi rinkinyje „Super Summer Set“.

„Shine Brown“ dvifazis įdegio purškiklis padės greitai pasiekti gražų intensyvų įdegį nenaudojant savaiminio įdegio priemonių. Jį galima naudoti deginantis tiek saulėje, tiek soliariume.

Po deginimosi naudok „Aloe vera“ dvifazį itin vėsinantį purškiklį. Jis akimirksniu atpalaiduos ir atgaivins tavo odą po saulės vonių bei išlaikys tavo įdegį iki vieno mėnesio. Abu produktai pagaminti iš natūralių sudedamųjų dalių ir tinka visų tipų odai, net ir jautriai.

Supakuotas dailioje „BYROKKO“ pakuotėje, šis rinkinys pasirūpins, kad tavo deginimosi rutina būtų kaip įmanoma malonesnė.

Talpa: 204 ml.

  • Gamintojas: Byrokko
  • Prekės kodas: KP0180
  • Turimas kiekis: 4
  • 29.00€
  • 19.50€

Žymos: Byrokko Super Summer Set du revoliuciniai dvifaziai produktai intensyvesniam įdegiui, 204 ml