Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Kopari Body Bumps Be Gone kūno šveitiklis, 50ml

Kopari Body Bumps Be Gone kūno šveitiklis, 50ml

Kopari Body Bumps Be Gone kūno šveitiklis, 50ml.

Jei kada nors susidūrėte su keratoze pilaris, žinosite, kad tai yra įprasta ir erzinanti odos būklė, kuri pasireiškia iškilimais visame kūne. „Kopari Beauty“ puikiai žino, kaip jos gali būti varginančios, todėl jie pristatė „Body Bumps Be Gone“: kūno šveitiklį, kuris maitinamas alfa hidroksi rūgštimis, kad patobulintų jūsų odos tekstūrą.

Švelnus, tačiau efektyvus veganiškas kūno šveitiklis skirtas padėti sumažinti sausų, šiurkščių dėmių ir mažų gumbelių, žinomų kaip keratosis pilaris (KP), atsiradimą.

Kaip? Jame yra 10 % AHA kokteilis, sudarytas iš glikolio (5,5 %) ir pieno rūgščių (4,5 %), kuris atpalaiduoja negyvas odos ląsteles ir patobulina odos paviršių, todėl oda tampa lygi.

Tai dar ne viskas, vulkaninis smėlis, smulkūs kokoso kevalai ir pemza taip pat švelniai nušveičia ir išvalo poras, o antioksidantų kupinas žaliosios arbatos ekstraktas ramina, o jojobos sėklų aliejus drėkina odą.

Talpa: 50 ml.

  • Gamintojas: Kopari
  • Prekės kodas: KP0352
  • Turimas kiekis: 1
  • 9.00€

Žymos: Kopari Body Bumps Be Gone kūno šveitiklis, 50ml