Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Real Techniques Ewveryday Essentials šepetėlių ir kempinlės rinkinys, 5 vnt

Real Techniques Ewveryday Essentials šepetėlių ir kempinlės rinkinys, 5 vnt

Real Techniques Ewveryday Essentials šepetėlių ir kempinlės rinkinys, 5 vnt.

„Real Techniques Everyday Essentials“ šepetėlių rinkinys, skirtas veidui, skruostams ir akims, siūlo priemones, skirtas lengvai padengti, nustatyti, sumaišyti ir dažyti.

Kiekvienas šepetėlis pagamintas iš minkštų, sintetinių šerių, padedančių tiksliai ir sklandžiai užtepti skysčius, kremus ir pudrą.

Rinkinio turinys:

400 skaistalų šepetėlis
Pūkuotas skaistalų šepetėlis su minkštais, siaurėjančiais šereliais, kad pudrą lengvai išskirstytumėte per skruostus.

Miracle Complexion kempinėlė
Trys viename makiažo kempinėlė su trimis skirtingais paviršiais, kad pritaikytumėte makiažą. Pagaminta iš minkštų, lanksčių putų, užapvalinti šonai sulieja dideles veido sritis su „supimu“, o tikslus antgalis nukreipiamas į mažesnius plotus. Plokščias kraštas gali būti naudojamas produktui sulieti kontūruose aplink akis ir nosį. Naudokite sausą, kad padengtumėte visą, arba drėgną, jei norite rasos švytėjimo.

300 šepetėlis
Akių šešėlių maišymo šepetėlis su trumpais, tankiais šereliais, skirtas profesionaliam kreminių ir pudrinių akių šešėlių sluoksniavimui ir maišymui.

402 šepetėlis
Minkštas ir purus makiažo šepetėlis, skirtas paskirstyti pudrą natūraliai atrodančiam švytėjimui.

200 veido šepetėlis
Pagrindinis makiažo šepetėlis su tvirtais šereliais, skirtas skystiems ir kreminiams pagrindams išblizginti ir sumaišyti su oda.

  • 38.00€

Žymos: Real Techniques Mini Mistleglow šepetėlių rinkinys, 4 vnt, real techniques, makiazas