Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% šveičiamasis tirpalas. 

Alfa hidroksi rūgščių (AHA) 30% ir Beta hidroksi rūgščių (BHA) 2% šveičiamasis tirpalas. 

10 minučių veido šveitiklis. 

Sudėtyje yra Alfa hidroksi rūgščių (AHA) 30% (Glikolio rūgštis/pieno rūgštis/ vyno rūgštis/citrinų rūgštis).

Beta hidroksi rūgščių (BHA) 2% (Salicilo rūgšties), hialurono rūgšties krospolimerų, vitamino B5, juodosios morkos ir tasmanijos pipiro. 

Alfa hidroksi rūgštys (AHA) šveičia viršutinį dermos sluoksnį veikdamos odos skaistumą bei lygumą.

Beta hidroksi rūgštys (BHA) taip pat šveičia odos paviršių bei valo ir atkemša poras. 

Šis 32% Alfa hidroksi/ Beta hidroksi rūgščių tirpalas sukurtas giliam dermos šveitimui, kovai su dėmelėmis bei odos skaistumui ir spindesiui atgaivinti. Taip pat veikia odos tekstūrinius pokyčius bei raukšleles. Šioje formulėje naudojamas tasmanijos pipiro derivatas, mažina odos sudirgimą atsirandantį dėl rūgščių veikimo. Kadangi Tasmanijos pipiro derivatas yra augalinės kilmės, jo spalvų paletė varijuoja priklausomai nuo sezono, tad matomai gali kisti ir tirpalo spalva. 

Formulėje naudojami hialurono rūgšties krospolimerai skirti odos drėkinimui ir komfortui,, vitaminas B5 naudojamas užtikrinti greitesnius atsinaujinimo procesus, o juodoji morka yra natūralus antioksidantas. 

Rekomenduojama naudoti vakare, ne daugiau nei du kartus per savaitę. 

Nuprauskite veido odą ir leiskite nudžiūti, nenaudokite ant drėgnos odos. Lygiai padenkite veido ir kaklo odą. Palikite ne daugiau nei 10 minučių. Nuplaukite drungnu vandeniu. Venkite kontakto su akimis bei akių zona, net ir nuplaunant. Šis mažo klampumo tirpalas skirtas naudoti tarsi kaukė. 

Talpa: 30ml.

  • Gamintojas: The Ordinary
  • Prekės kodas: TO0004
  • Turimas kiekis: 12
  • 14.00€

Žymos: The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution