Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Byrokko Shine Brown Betta Carotene Tanning Oil intensyviam ir giliam įdegiui skirtas aliejus, 150 ml

-10% Byrokko Shine Brown Betta Carotene Tanning Oil intensyviam ir giliam įdegiui skirtas aliejus, 150 ml

Byrokko Shine Brown Betta Carotene Tanning Oil intensyviam ir giliam įdegiui skirtas aliejus, 150 ml.

Pristatome novatorišką produktą: „Shine Brown Beta Carotene Oil“ aliejus – geriausias tavo palydovas, kai nori greičiau įdegti saulėje arba soliariume.

Ši naujoviška formulė, besisemianti stiprybės iš didelės morkų aliejaus koncentracijos, sustiprina įdegio procesą ir kartu užtikrina gyvybiškai svarbią antioksidacinę apsaugą.

„Shine Brown Beta Carotene“ įdegio aliejus – geriausias pasirinkimas trokštančioms intensyvaus ir gilaus įdegio.

Ši formulė, pagaminta iš mūsų aukščiausios kokybės BYROKKO 100 % natūralių aliejų mišinio, yra populiari tarp itin tamsaus įdegio entuziastų.

Pajusk greitesnius rezultatus nei iki šiol – aliejinė „Shine Brown Beta Carotene“ įdegio kremo versija sparčiai populiarėja dėl savo neprilygstamo efektyvumo.

Su prabangia, veganiška formule, kurioje nėra parabenų, gali tikėtis tamsiausio įmanomo įdegio.

Sudėtyje yra beta karotino, garsėjančio savo gebėjimu sustiprinti ir išlaikyti įdegį, kuris, kaip įrodyta, suteikia šiek tiek apsaugos nuo nudegimų saulėje ir UV spindulių sukeliamų odos pažeidimų, nesvarbu, ar deginiesi saulėje, ar mėgaujiesi soliariumo procedūromis.

Tačiau tuo niekas nesibaigia – „Shine Brown Beta Carotene Oil“ aliejus giliai drėkina odą, todėl ji išlieka šilkinė, lygi ir pamaitinta viso deginimosi seanso metu ir po jo.

Patirk momentinį švytėjimą vos tik užtepus, be jokių lipnių likučių – tiesiog greitai įsigeria ir užtikrina puikų rezultatą.

Pagerink savo įdegį su „Shine Brown Beta Carotene Oil“ aliejumi – puikiu greitesnio bronzos atspalvio įgavimo ir odą puoselėjančio maitinimo deriniu, skirtu visoms saulės mėgėjoms, nes kai kalbama apie įdegį, kodėl turėtumei tenkintis kuo nors mažiau nei tobulumu?

Talpa: 150 ml.

  • Gamintojas: Byrokko
  • Prekės kodas: KP0412
  • Turimas kiekis: 1
  • 21.00€
  • 19.00€

Žymos: Byrokko Shine Brown Betta Carotene Tanning Oil intensyviam ir giliam įdegiui skirtas aliejus, 150 ml