Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

I.C.O.N. Smooth ANTI-FRIZZ glotninamasis nenuplaunamas balzamas

-37% Išparduota I.C.O.N. Smooth ANTI-FRIZZ glotninamasis nenuplaunamas balzamas

I.C.O.N. Smooth ANTI-FRIZZ glotninamasis nenuplaunamas balzamas.

Ši nenuplaunama priemonė sukuria apsauginę hidrofobinę plėvelę, kuri saugo plauką nuo terminio ir žalingo aplinkos poveikių. Plaukai, bet kokiomis sąlygomis, išliks glotnūs, tiesūs ir spindintys. Tai intensyviai maitinanti ir atstatanti priemonė.

ANTI-FRIZZ SMOOTH nenuplaunamas balzamas praturtintas visomis reikalingomis aminorūgštimis, kurios užtikrina plaukų stiprumą iš vidaus. Baltymai suteikia tvirtumo, o aliejai glotnumo.

    - Keravis baltymų kompleksas ir Biotinas suteikia elastingumo ir tiesumo.
    - Pantenolis suteikia laminavimo efektą ir neleidžia drėgmei išpūsti plauko. Naudojant ANTI-FRIZZ SMOOTH nenuplaunamą balzamą Jūsų plaukai bus pamaitinti ilgesnį laiką.

Neribokite savęs džiovindami plaukus džiovintuvu arba naudodami žnyples, nes ši priemonė padeda plaukams išdžiūti greičiau, o karštis suaktyvina visus atstatančius bei maitinančius ingredientus.

Klientai ieško alternatyvų keratininiam gydymui ar tiesinimui, dėl jo kenksmingumo sveikatai, kurios suteiktų daugiau lankstumo ir universalumo, ir būtų saugesnės žmogui bei gamtai. Naudojant ANTI-FRIZZ, jums nebereikės nerimauti dėl saugumo, nes I.C.O.N. sukūrė efektyvią, draugišką aplinkai, saugią žmogui, unikalią ir alternatyvią produktų liniją ANTI- FRIZZ, kurioje nėra nuodingų formaldehidų ir parabenų. Kruopščiai atrinktos augalinės kilmės aminorūgštys, atstoja ir pakeičia natūralias aminorūgštis, esančias plaukuose.

ANTI-FRIZZ natūralių ir ekologiškų ingredientų derinys, be jokių hidrolizuotų gyvulinės kilmės baltymų.

ANTI-FRIZZ trijų pakopų tiesinimo sistema yra unikali ir paprasta naudoti: plaunate su ANTI- FRIZZ šampūnu, maitinate ANTI-FRIZZ kondicionuojančia kauke ir galiausiai tiesinate su SMOOTH.

Talpa: 150 ml.

  • Gamintojas: ICON
  • Prekės kodas: IC0002
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 30.00€
  • 19.00€

Žymos: I.C.O.N. Smooth ANTI-FRIZZ glotninamasis nenuplaunamas balzamas