Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

The Ordinary salicilic acid 2% veido kaukė

The Ordinary salicilic acid 2% veido kaukė

The Ordinary salicilic acid 2% veido kaukė.

Salicilo rūgšties 2% kaukė veidui.

Salicilo rūgšties 2% kaukė sukurta tam, kad panaikintų blankų odos atspalvį ir tekstūros nelygumus.

Anglimi ir moliais papildyta priemonė pirmiausia skirta odos glotnumui ir skaistumui padidinti, bet kartu suteikia odai gaivumo pojūtį.

Salicilo rūgšties struktūra pagerina jos lipofiliškumą ir palengvina maišumą su lipidais, esančiais odos paviršiuje.

Ši sudedamoji medžiaga tinka negyvoms ląstelėms pašalinti nuo riebios ir į spuogus linkusios odos paviršiaus, kad atsiskleistų po juo slypintis odos spindesys.

Anglis ir moliai – tai sudedamosios medžiagos, garsėjančios gilaus valymo ypatybėmis, nes išsiskiria savo porėtumu ir dideliu paviršiaus plotu, padedančiu absorbuoti. Jos leidžia pašalinti veido nešvarumus, kurie kitu atveju liktų ant odos paviršiaus ir užkimštų poras.

Naudokite vieną arba du kartus per savaitę ant švarios, sausos odos. Nenaudokite ant pažeistos odos. Pirštų galiukais tolygiai paskirstykite ant viso veido. Srities apie akis netepkite. Palaikykite ne ilgiau kaip 10 minučių. Kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Nenaudokite, jei oda yra jautri, pleiskanojanti ar pažeista. Venkite patekimo į akis ir tepdami priemonę, ir ją plaudami. Prieš naudojimą rekomenduojama išbandyti ant nedidelio odos plotelio.

Šioje priemonėje yra beta hidroksirūgšties (BHR), kuri gali padidinti odos jautrumą saulei ir ypač nudegimo saulėje galimybę. Naudodami šią priemonę ir savaitę po naudojimo rinkitės apsaugines priemones nuo saulės, vilkėkite apsaugančius drabužius ir ribokite buvimą saulėje.

Nenaudokite su EUK 134, peptidais, kitomis stipriomis rūgštimis.

Talpa: 50ml.

  • Gamintojas: The Ordinary
  • Prekės kodas: TO0019
  • Turimas kiekis: 8
  • 20.00€

Žymos: The Ordinary salicilic acid 2% veido kaukė